تاریخچه کابینت آشپزخانه

cabinet2

تاریخچه کابینت آشپزخانه

admin بدون دیدگاه
دسته‌بندی نشده

تاریخچه کابینت آشپزخانه

در قدیم پخت و پز غذا در فضای باز انجام می‌شد، به تدریج در خانه‌ها و با ساخته شدن محلی به نام مطبخ یا آشپزخانه، برای نگهداری ظروف و لوازم آشپزخانه کمدی ساخته شد. تا پیش از آن آشپزخانه‌ها دارای کابینت و محل مشخصی برای یخچال، فریزر، گاز و دیگر ظروف و لوازم آشپزخانه نبودند. با گذشت زمان به تدریج این کمد یا کابین‌ها گسترش یافتند، دارای جنس‌های مرغوب‌تر، طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی شدند، روی آنها سکوهایی برای آشپزی راحتتر ساخته شد و به تدریج نام کابینت را به خود گرفت و صنعت کابینت‌سازی به وجود آمد. کابینت‌ها به شکل امروزی در ابتدای قرن بیستم میلادی و به صورت کمدهای تکی ساخته شدند.
بدیهی است که کابینت آشپزخانه یکی از مفیدترین وسایل هر خانه‌ای است. با کاربردهای مختلف مورد استفاده، کابینت آشپزخانه به طور معمول برای ذخیره مواد غذایی غیر فاسد شدنی و لوازم آشپزخانه مرتبط استفاده می‌شود. با ترکیب بسیاری از سبک‌های منحصر به فرد و پیکر بندی کابینت آشپزخانه در عین حالی که می‌توان از فضای آشپزخانه بیشتر استفاده کرد می‌توان آن را به ظاهری زیبا تبدیل کرد.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/daryanos/kabinetpardis.ir/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

دیدگاه خود را وارد کنید.