براورد هزینه ساخت و اجرای کابینت

cabinet-logo-1237367

براورد هزینه ساخت و اجرای کابینت

admin بدون دیدگاه
دسته‌بندی نشده

الف) تعریف یک متر کابینت

  1. کابینت زمینی با ارتفاع ۹۰ و عمق ۵۵ و طول ۱۰۰ سانتی متر.
  2. کابینت هوایی با ارتفاع ۷۰ و عمق ۳۰ و طول ۱۰۰سانتی متر.
  3. صفحه روی کابینت به طول ۱۰۰ سانتی متر .
  4. قرنیز و لب چراغی و تاج به طول ۱۰۰ سانتی متر .

ب) ضریب قیمت اولیه

از آنجایی که در یک آشپز خانه ممکن است بخش هایی وجود داشته باشد که کابینت زمینی یا هوایی نداشته باشد برای محاسبه قیمت ها برای کابینت ها ضریبی اختصاص میابد که قیمت کل بر اساس آن محاسبه میشود ضریب کابینت زمینی %۶۰ و ضریب کابینت هوایی %۴۰ است . برای مثال اگر قیمت یک متر کابینت ۴۰۰ هزار تومان باشد قیمت کابینت زمینی ۲۴۰ هزار تومان و قیمت کابینت هوایی ۱۶۰ هزار تومان محاسبه میشود . البته ضریب %۴۰ برای کابینت هوایی به ارتفاع ۷۰ است اگر ارتفاع کابینت هوایی بیش از ۷۰ سانتی متر باشد به ازای هر سانتی متر یک درصد ضریب آن نیز افزایش میابد برای مثال ضریب کابینت هوایی به ارتفاع ۸۰ سانتی متر %۵۰ و همچنین ضریب کابینت هوایی به ارتفاع ۹۰ سانتی متر %۶۰ محاسبه خواهد شد .

ج) ضریب قیمت ثانویه

در یک آشپزخانه ممکن است بخش هایی وجود داشته باشد که مینای %۴۰ یا %۶۰ درصد برای آنها درست نیست . برای مثال صفحه روی لباس شویی یا کابینت اُپن و … برای این بخش ها ضرایب محاسبه قیمت تغییر می کند که در ذیل توضیح داده میشود .

۱٫ کابینت اُپن:

کابینت اُپن %۱۰۰ هزینه کل محاسبه میشود علت این امر داشتن نما از دو طرف میباشد .

۲٫ کابینن ایستاده:

کمد های ایستاده که معمولاََ برای جای سبد های ریلی و مایکروفر و … ساخته میشوند ارتفاع و عمق زیادی دارند و مانند ۳ کابینت زمینی هستند که بر روی هم قرار گرفته اند برای محاسبه قیمت آن طول کمد محاسبه گردیده و در ۳ ضرب میشود.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/daryanos/kabinetpardis.ir/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

دیدگاه خود را وارد کنید.